Site Loader

Líbí se Vám mobilní domy? Chcete si některý z nich vybrat? Ještě nevíte který? Vždy je nejlepší základní verze porovnat, podle toho si vyberete typ, který upřednostňujete a pak už stačí si doladit výběr a určit konkrétní typ, který nejvíce bude vyhovovat Vašim potřebám.

Podívejte se i na typ objektu Lavaro House A Top-mobilnidomy.

Tento druh je velice oblíbený. Konkrétně tento typ najdete v Plzni. Tam se na něj můžete přijet podívat. Je úplně nový a nepoužitý. Velice luxusní objekt, připravený ke koupi, odvezení a použití.

příroda

Hned na první pohled uvidíte velice příjemnou dřevěnou fasádu při pohledu z venku. Celý objekt tedy zapadá do koncepce vesnice nebo města. Hodí se také na samotu k lesu. Dřevěné obložení působí vznešeně ale i velice přírodně. Cena se pohybuje velice nízko. Již od milionu můžete mít celý kompletně vybavený vlastní dům. Každému je jistě jasné, že za podobnou cenu by nikdy dům nepostavil a už vůbec ne pomocí firmy. Takhle to máme bez práce a navíc se všemi službami, čili že Vám objekt přivezou až na pozemek a ustaví. Bydlete s radostí a bez starostí. Vždyť to jde a vidíte jak snadno.

Tento typ objektu má hned tři pokoje. Celková užitková plocha na bydlení je 48 metrů čtverečních. Samozřejmě se jedná o typ celoroční, takže v něm budete bydlet příjemně a s nízkými měsíčními náklady jak v létě, tak i v zimě. Objekt je úplně nový, nepoužitý!

pejsek

Vnitřní prostor je doladěn do posledního detailu. Všechno k sobě prakticky a barevně ladí a pasuje. Vnitřní obložení je opět dřevěné, což působí útulně a příjemně. Dřevo je hřejivý materiál a navíc velice praktický už z toho důvodu, že se nemusíte za pár let trápit se štětkou a barvou. Vybavení je velice vkusné, najdete zde samozřejmě kompletně vybavenou kuchyni, sedací soupravu v rámci obývacího pokoje, který je součástí otevřené kuchyně s jídelním stolem a židlemi. V kuchyni najdete sklokeramickou indukční desku, ledničku, mrazák, myčku a digestoř. V koupelně si můžete užívat sprchového koutu. Samozřejmostí je wc, bojler a příprava na pračku. V ložnici najdete postel a skříně.

Venkovní rolety jsou samozřejmostí stejně tak jako sítě proti hmyzu což každý velice ocení.

 

3.4/5 - (5 votes)