Site Loader

Estetická chirurgie obnáší zákroky, které jsou prováděny buď jen pomocí vpichu či malého chirurgického zásahu, avšak s velmi krátkou dobou rekonvalescence a s eliminací potenciálního vzniku nežádoucího rizika. Vše je prováděno jen v lokální anestezii a za velmi krátký čas. Viditelný výsledek je téměř okamžitý.
 doktorka na operaci
Výběr adekvátního plastického/estetického chirurga
 
Ideální je samozřejmě na základě doporučení od známých, kteří mají vlastní kladnou zkušenost. Rovněž lze trochu brouzdat po internetu a navštívit různá diskusní fora založená za tímto účelem. Hlavně při výběru buďte opatrní, ať se nesvěříte do rukou nějakému šarlatánovi. Seznam ověřených plastických chirurgů naleznete na internetu – na stránkách plastické a estetické chirurgie ČLS J.E. Purkyně.
 
Poskytované služby
 
Mezi nejžádanější patří face-lifting obličeje a pak zejména očních víček. Tuto službu čím dál více využívá i mužská část populace. Už dávno není jen záležitostí žen a dam. Dále do této kategorie plastické a kosmetické operace obličeje náleží taktéž úpravy nosu, rtů i uší.
Druhou nejčastěji využívanou a nabízenou službou je plastická operace prsů. Především se jedná o zvětšení prsů pomocí prsních implantátů. Rovněž odstranění či úpravy v rámci nesouměrnosti prsů, též i zmenšení prsů. Stejně tak do této služby náleží operace vpáčených bradavek a veškeré kosmetické operace prsou za pomoci silikonových implantátů.
 
V rámci poskytování plastické a estetické chirurgie náleží i liposukce. Nejvíce je žádána a prováděna liposukce břicha, ale i krku, stehen a beder. Tumescentní liposukce všech oblastí je rovněž prováděna v lokální anestezii bez potřeby hospitalizace.
 chirurgické potřeby
Závěrem
 
Je třeba řádně zvážit využití dané služby. Především musíte chtít a být to vaše dobrovolné rozhodnutí. Tato služba prokáže pak mnohonásobnou účinnost a efektivitu. Však mnoha ženám, a nejen jim, dokáže navrátit ztracené sebevědomí. Důležitá je rovněž vzájemná důvěra mezi klientem a chirurgem.

5/5 - (1 vote)