Site Loader

Ať už se líbíte v životě jen několika, nebo spoustě mužů, jste krásná. Jen je třeba o kráse uvažovat jako o individuálním postoji. Musíte se nejprve líbit sama sobě, abyste mohla přemýšlet nad tím, jak se líbíte ostatním. Díky pár bodům navíc můžete zajistit, že se budete líbit všem. Ať už to zalíbení vznikne mezi vámi jen na chvíli, jistě vám zvedne sebevědomí. A sebevědomí jen na chvíli není.
 šťastná dívka
Sebevědomí
Jak už jste se mohly dočíst, nejprve byste měly zapracovat na tom, abyste se líbily sobě. Pokud o sobě budete vědět, že jste krásné, vaši sebejistotu pocítí i ostatní. Je třeba to však nepřehánět, abyste nepropadly narcismu. Avšak sebeláska je minimálně stejně důležitá jako láska k ostatním. Proto se nebojte mít rády svou postavu, svůj obličej, nebo svou osobnost takové, jaké jsou.
 
Úsměv
Tou nejsilnější zbraní, kterou můžete zapůsobit na muže, ale i na ženy, je úsměv. Přenášíte s ním pozitivní energii, zkrášluje vás a ostatní se k vám již automaticky budou obracet spíše než k jiným. Ne vždy se vám bude chtít na každého usmívat, ale je třeba se obracet k pozitivům a hledat je. Čím více jich najdete, tím spíše budete mít důvody se usmát. A může vám vydržet na tváři celý den.
 žena před zrcadlem
Péče
Není třeba se každý den malovat, abyste vypadaly skvěle. Není ani potřeba 10 druhů krémů. Udržujte si jak psychické, tak fyzické zdraví. Místo krémů občas stačí vypít dostatek vody. Meditace mohou pomoci proti stresu, který vyvolává nevzhledné úkazy na obličeji, ale také psychické nemoci. Udržujte své vlasy čisté, ne mastné, nezanedbávejte čištění zubů, zkrátka všechny základní péče, které občas samy vynecháte.
 
Komunikace
Pokud se nebudete chovat odtažitě, budete projevovat zájem a samy se snažit v konverzaci pokračovat, muž pocítí zpětnou vazbu a bude vědět, že si s vámi může dále povídat, případně se o vás snažit. Nebuďte příliš tvrdohlavé, snažte se myslet více objektivně a nebýt příliš hysterické. Tak si podmaníte každého, dokonce bez ohledu na to, jestli se jedná o muže či ženu.