Site Loader


Touha po domově je jedna z věcí, které řadíme mezi takzvané základní potřeby. A my jsme touto potřebou stále hnáni kupředu, abychom dokázali co nejvíce zajistit vlastní rodinu anebo blízké přátele. Ale taková cesta za domem nemusí být vždy úplně jednoduchá. A ač se to na první pohled nezdá je plná útrap a rozhodnutí, která je nutná udělat. A co si tedy nejdříve rozmyslet, když se budeme porozhlížet po nějakém objektu k bydlení? Tak na příklad to, jestli se budeme do objektu hned stěhovat anebo si zakoupíme pozemek s nemovitostí, která je podle nás předem určená k demolici. Pokud takové rozhodnutí učiníme můžeme potom přejít k dalším krokům.

demolice

Pokud si budete nemovitost kupovat jako především k bydlení je velmi důležité si ji nechat předem zkontrolovat. Abyste věděli, jak moc bude nákladné v ní bydlet. Protože skoro každá starší nemovitost potřebuje nějakou tu opravu anebo menší i větší rekonstrukci. A je lepší vědět předem jestli se vám to vůbec vyplatí. A pokud se budete rozhodovat pro druhou variantu tak je tedy vhodné si zjistit dostupné informace okolo ceny demolice domu. A co všechno k tomu bude potřeba, protože ani to jistě není nejlevnější varianta. Tak za prvé bude jistě potřeba, abyste vy sami podali žádost o odstranění stavby z pozemku. A také si zjistit, jestli ke stavbě, která momentálně stojí na vašem pozemku bylo potřeba stavební povolení.

demolice domu

Jestli ano, budete nutně potřebovat povolení k demolici. Potřebujete získat souhlas sousedů, projekt bouracích prací a také doklad o vlastnictví nemovitosti. A na konec také přeložku vaší elektrické energie. A když se vám tohle všecko podaří a vy si to konečně oběháte, získáte povolení k demolici. A potom již konečně můžete začít. Vždy se jako první dělá, že se odpojí všechny sítě. A zabezpečí se jejich přípojky. A potom ještě budete muset oslovit nějakou firmu, která vám zajistí odvoz suti a ostatního stavebního odpadu. Například firma Přeštice s.r.o. vám zajistí demolici od začátku do konce a vy se nebudete muset skoro o nic strat. Zajistí odvoz suti a dalšího stavebního materiálu sami a mají natolik moderní vybavení, že bude demolice provedena v co nejkratším možném termínu a co nejkvalitněji. Pokud tedy budete potřebovat profesionální pomoc, nebojte se jim ozvat anebo vyplnit formulář přímo na jejich stránkách. A uvidíte, že budete jistě spokojeni.