Site Loader

Podle zákonů musí mít každá firma zapsané údaje, do kterých patří rozhodně sídlo. Pokud nepotřebujete žádnou nemovitost, tak zvolte virtuální.

Firemní virtuální sídlo

Kompletní práce online

Celá řada firem funguje kompletně online, protože internet je skvělé místo, které se dá využít k tomu, abychom mohli vydělávat pěkné peníze. Způsobů je mnoho, přičemž jedním z nejznámějších je mít vlastní e-shop, protože nákupy na internetu jsou velmi pohodlné a dané zboží nám přijde až domů a my jej jenom zaplatíme a převezmeme. Další možností je na internet tvořit obsah, který bude skutečně úspěšný a bude seno něj zajímá mnoho lidí.

online marketin

Díky zpoplatnění za pomocí reklam se takto dá hezky vydělávat. U takových firem je naprosto zbytečné kupovat nějakou nemovitost a v ní vykonávat svou činnost, protože naprosto bohatě postačí mít počítač a připojení k internetu. Pokud nemáte nějak moc zaměstnanců a nepotřebujete osobní kontakt, tak je zbytečná i kancelář, protože postačí se párkrát osobně sejít třeba i nějakého dobrého jídla. Navíc nemovitosti jsou velmi drahé a jejich provoz také není nikdy za hubičku.

Virtuální sídlo

I když žádnou nemovitost nepotřebujeme, tak rozhodně musíme mít zapsané u všech potřebných institucí, ale rozhodně si nemusím kvůli tomu kupovat nemovitost, nebo to řešit napsáním na soukromý majetek a podobně. Stále nejvýhodnější řešením je totiž i virtuální sídlo Ostrava. Takové sídlo je skutečně i podle zákonů legální, a proto se nemusíte vůbec ničeho bát.

kancelářské prostory

Službu využívá mnoho firem a skutečně v tom není žádný zádrhel, takže skutečně ušetříte a budete mít vyřešený zápis sídla. V zákoně se hovoří o nutnosti, abyste při této službě plnili za pomocí poskytovatele své povinnosti, mezi které patří například čtení pošty od úředníků a podobně. U této společnosti to není žádný problém, protože vždy Vaši poštu vyzvedne, uschová zároveň Vám pošle upozornění, abyste si ji mohli kdykoliv vyzvednout. Zároveň zde máte vždy zajištěné parkování a pár hodin kanceláře zdarma, přičemž tyto a další benefity se vždy hodí.