Site Loader

Kdybyste se porozhlédli na Internetu a vyhledali všechny masérské služby ve vašem okrese či kraji, zjistíte, že zde panuje poměrně silná konkurence, ale i přesto se maséři dobře uživí. Masáže jsou totiž jednou z nejoblíbenějších relaxačních technik a lázeňských procedur. Možná je to dáno jejich samotnou povahou – lidské doteky totiž dovedou předávat energii mnohem efektivněji, než různé neživé předměty, jako například bahenní zábaly či bublinková vířivka. Není zkrátka nad to, když se vás dotýká masér či masérka, a je obecně známo, že je vhodnější, pokud ženy navštěvují maséry a muži masérky.

masérské služby

K nesmírně efektivním a velmi příjemným technikám patří i reflexologie, která se zabývá stimulací reflexních bodů na chodidlech. Ty dovedou podpořit práci vnitřních orgánů a zlepšit regeneraci těla, čímž omlazují organizmus a oddalují jeho stárnutí. Zároveň rozpouští energetické blokády a člověk se pak cítí jako znovuzrozený.

lávové kameny

Každý masér či masérka, kdo otevírá svůj salón, má možnost nabízet své služby i online, přes online rezervační systém https://fitness-rezervace.cz/. Je to nesmírně výhodné už jen z toho důvodu, že lidé mají přehled o volných termínech, a maséři se tak mohou v poklidu věnovat své práci a nemusí příliš zasahovat do administrativních záležitostí. Rezervační systém si vše pohlídá podle aktuální situace a nemůže se stát, že byste kupříkladu objednali jednu slečnu na reflexní terapii, a ta by pak po příchodu do salónu musela hodinu čekat v čekárně, anebo snad dokonce sdílet jedno lehátko s někým jiným.

Rezervační systém se stará i o platby a případné objednávky produktů, jsou-li zapotřebí, anebo může propojit více pracovišť do jednoho segmentu, což je vhodné např. u více masérů v jednom objektu, z nichž každý se věnuje jiné činnosti. A jednou z největších výhod tohoto řešení je dostupnost služeb prakticky nonstop, 24 hodin denně po celý rok, kdy nemusíte nikam fyzicky docházet a objednávat se někde v recepci.