Site Loader

Při malování – malování bytu svépomocí je docela častý jev, zejména v České republice. Lidé si pořídí malířské barvy, malířské plstěné válečky, teleskopický nástavec a mohou začít. Ještě před malováním je však nutné vystěhovat nábytek a to, co stěhovat nelze, zakrýt vhodnou fólií. Hodí se k tomu i docela obyčejná bublinková fólie, kterou přilepíte na potřebná místa lepící páskou 2pack.cz.

lepicí páska, nůžky a bublinková fólie

Při balení zboží do reklamace – také se vám pokazil notebook, tablet, mobilní telefon, kávovar, topinkovač nebo holicí strojek? A je výrobek stále v reklamační lhůtě? Pak neváhejte, opatřete si vhodnou krabici, vyřiďte reklamační formulář, přiložte do krabice i s formulářem potřebné doklady a výrobek zabalte a odešlete. Nezapomeňte na krabici nalepit štítek „Křehké“, případně „Neklopit“ a s krabicí se odeberte do sídla přepravní společnosti, anebo si ji nechte odbavit přímo u vás doma formou odvozu. Bez lepicí pásky tento proces nezvládnete.

lepicí pásky

Při stěhování – stěhování je jednou z nejčastějších situací, kdy poptáváme lepicí pásky. Většinou je nakupujeme až těsně před balením věcí a někdy se kvůli tomu balení opozdí. Mějte raději dostatek pásek při ruce doma, nejsou drahé, prakticky vůbec nestárnou a můžete je mít v zásobě třeba deset let. Balení krabic na stěhování vám „zhltne“ i několik pásek, vytvořte si raději větší rezervu. Pro dvoupokojový byt budete možná potřebovat dvě až tři pásky.

Při nalepování obrázků – chcete si vylepit nějaký hezký obrázek – malbu nebo fotku na zeď, na chladničku, na kuchyňskou linku, na nábytek, na výplň dveří a na další místa v domácnosti a nemáte zrovna při ruce oboustrannou lepicí pásku? Vystačíte si s tou jednoduchou, kterou ustřihnete v podobě pásku, který pak zahnete tak, aby vytvořil kruh, s tím, že lepicí vrstva bude na jeho vnější části. Kruh pak splácnete, sevřete prsty https://search.seznam.cz/%3Fcount%3D10%26sznu%3DszozjxDSmIH75TFt%26srch%3Dsvedeni%2520mezi%2520prsty%2520na%2520rukou%26q%3Dsvedeni%2520mezi%2520prsty%2520na%2520rukou%26offset%3D40%26co%3D0%26where%3Dworld a opatrně jej přilepíte na obrázek a následně obrázek přilepíte na požadované místo.