Site Loader

Byla jsem velice ráda, když mi jednoho dne moji rodiče pořídili mobilní telefon. Ani jsem netušila, že tohle mají moji rodiče v plánu. Protože jsem byla dvojnásobně nadšená, když jsem dostala perfektní mobilní telefon, který jistě stal taky opravdu hodně peněz. Já jsem si totiž mobilní telefon opravdu už hodně dlouho přála. Jenomže moji rodiče mi stále říkali, že prý si ho nezasloužím, že prý se ve škole opravdu hodně špatně učím, jenomže samozřejmě já jsem na to měla opravdu odlišný názor. A podle mého názoru jsou dvojky a trojky docela skvělé. Anebo vy si myslíte, že trojky ve škole jsou špatné?

Mobil mám stále u sebe.

Když to tak vezmu, tak přeci známka dobrá, rovná se přeci trojka. A co na tom bylo špatného? A navíc jsem si řekla, že díky mobilnímu telefonu budu mít vlastně větší motivaci se něco naučit. Protože jsem řekla svým rodičům, že když budu mít mobilní telefon, tak jim slibuji z celého srdce, že se budu taky lépe učit. A nemyslete si, že se to třeba říkala jenom tak na oko, aby mi rodiče pořídili mobilní telefon, abych se potom neučila. Já jsem vůbec nelhala a tohle nebyl můj styl. Opravdu, jakmile jsem obdržela mobilní telefon od rodičů, začala jsem se pravidelně a poctivě učit.

Jsem ráda za pěkný mobil.

Ne, já nejsem lhář a nejsem taková, že bych si dělala z někoho stále jenom srandu. Když jsem tohle rodičům slíbila, tak jsem to taky dodržela. A opravdu, už jsem nenosila tolik trojek jako dříve, ale díky mobilnímu telefonu už jsem nosila lepší známky jako třeba jedničky a dvojky. Mnoho lidí kvůli mobilnímu telefonu se také něčeho musí třeba vzdát anebo se začne více snažit třeba ve škole. A to třeba jako já. A co třeba vy? Tak jste se něčeho vzdali kvůli tomu, abyste dosáhli svého nebo jste něco slíbili? Já ano, dělám to tak stále. Ale naštěstí to vždycky dodržím, protože jsem čestný člověk. Takže pokud chcete taky mobil, tak hledejte kvalitu.