Site Loader

Zná to každá z nás, ne vždy máme dostatek času na to, abychom se v klidu nalíčili. A je jedno pokud zaspíte, nemáte čas kvůli dětem nebo nestíháte kvůli časovému vytížení. Poradíme vám, jak udělat perfektní líčení v co nejkratší době.
Důležité je začít make-upem. Po nanesení oblíbeného krému, naneste make-up. Pro nanášení použijte, když spěcháte prsty. Pomocí prstů vytvoříte make-up rychleji než štětečkem. Poté na tváře použijte svěží tvářenku nebo rozjasňovač. Obličej poté zafixujte pudrem. I ve spěchu dodržujte pravidlo pro dosažení přirozeného vzhledu – „více make-upu, méně pudru“.
nalíčená žena
Po nanesení make-upu věnujte pozornost obočí, protože upravené obočí tvoří výraz ve vašem obličeji. Při úpravě obočí dbejte na vaši přirozenou barvu.
Linii horních víček obtáhněte tužkou nebo gelovou tužkou. Pokud se na linku necítíte nebo na její vytvoření potřebujete více času, sáhněte po úzkém štětečku a tmavším odstínu očních stínů a jejich pomocí namalujte nad řasami tenkou linku. Na spodní a horní řasy použijte vaši oblíbenou řasenku. Do vnitřních koutků očí naneste malé množství světlého nebo třpytivého očního stínu, pro svěží vzhled.
Na rty můžete nanést pouze lesk. Chcete-li aby vaše líčení působilo luxusně, použijte matnou dlouhotrvající rtěnku v rudém nebo tmavším odstínu. Výrazná rtěnka se dobře hodí, pokud nemáte výrazně nalíčené oči. Strhne pozornost ostatních lidí na vaše rty a tak si nevšimnou ostatních nedostatků.
různá líčidla
Celé líčení podtrhněte výběrem vhodného parfému, který funguje jako třešnička na dortu. Ostatní lidé totiž vaši vůni intenzivně vnímají a bude-li jim příjemná, vytvoříte tak dobrý dojem na každého.
Naše líčení narychlo vám pomůže, pokud jste v časové tísni. S našimi radami zjistíte, že na líčení nepotřebujete moc času a můžete tak být upravená a krásná každý den. Na upravenou ženu bude vždy lepší pohled a byla by škoda toho, že jsme ženy, nevyužít.