Site Loader

Zařízení je jedno z nejdůležitějších k tomu abychom se dobře vyspali a opravdu si odpočinuli. Barvu, kterou si zvolíme pro vymalování je také zásadní, protože nám tím vzniká útulnější prostředí.
Začít by se mělo postelí to je místo kde po sobě všechno necháváme. Můžeme si v klidu číst nebo poslouchat muziku. Děláme tam vše, co nás uvolňuje a u toho i odpočíváme. K posteli patří i správný výběr matrace co se týká spánku tak je to důležitější než výběr postele. Je samozřejmě na každém, jakou si zvolí, protože každý rád spí na něčem jiném. Někdo má radši měkčí z paměťové pěny pro vytvarování zad a jiní zase tvrdší, protože se jim lépe spí. Vybíráme podle toho, jestli máme nějaké zdravotní problémy, bolesti zad ale i naší váhy. Jsou ale i takové které zabraňují pocení to také trápí lidi hlavně v letních časech.Ložnice, postel
Pro útulnější efekt také volíme správné povlečení, které by mělo být kvalitní, ale nemusí být na pohled luxusní. Je to vaše ložnice a vy se v ní musíte cítit dobře. Co vypadá opravdu krásně jsou dekorativní polštářky nebo přehozy na peřiny. Vybíráme barvy povlečení podle toho, které se nám líbí to totiž ovlivňuje i psychiku a spánek člověka.
Nesmí ani chybět vhodné osvětlení jak pro intimní chvilky, tak na čtení knih. Nemělo by být příliš silné ale ani slabé. Můžeme přidat i voňavé svíčky které nám ložnici provoní a dodají perfektní atmosféru.
Dekorace by měli být jednoduché a nepřehnané. Stačí pár fotografií s rodinou nebo barevný obraz. Ani s květinami by se to nemělo přehánět ty se hodí spíše do obývacího pokoje nebo chodby.Spánek, žena
Pokud nemůžeme usnout jsou nejlepší zvolit vůně jako je například levandule ta zklidňuje a lépe se usíná. Můžeme zvolit i aromalampu která nám místnost krásně provoní.
Ložnice je místnost kde si musíme odpočinout od starostí a od všeho co nám škodí to je i televize nebo mobilní telefon. To tam nepatří, a proto je lepší nechat je ve vedlejším pokoji.