Site Loader

Pokud sledujete trh s nemovitostmi, tak určitě víte, že se ocitáme v bublině, která jen tak nesplaskne. Některé ceny za nemovitosti jsou doslova z pláči a mnoho lidí nedosáhne ani na to, aby jim dali na takové částky hypotéky. Ovšem nemusíte věšet hlavu, nejste v tom sami a potýkají se s tím všichni mladí lidé. Ve směs mladí lidé už nemají kde bydlet a mnoho z nich zůstává tak u rodičů. Pokus však chcete toto změnit, tak se zaměřte na mobilní domy, které jsou levné a dobře dostupné.

mobilní dům

Mobilní dům top-mobilnidomy.cz, je podobný klasickému domu, s tím rozdílem, že není pevně ukotvený k zemi. Ovšem také nemusíte u tohoto domu vyřizovat žádné stavební povolení, které by Vám zabralo i roční vyřizování. U tohoto domu si stačí vybrat typ, které se Vám líbí, mít kousek pozemku, na který dům dáte a máte vyřešeno. Ovšem pozemek, kam budete dům usazovat, nemusí být stavební pozemek. Což je oproti normálnímu domu velká výhoda, která Vám ušetří nejen mnoho času, ale také peněz. Samozřejmostí je, že Vám firma dům přiveze a také ho usadí na místo.

mobilní dům

Na internetových stránkách této společnosti, si můžete prohlédnout všechny domy, které společnost nabízí. Najdete zde zbrusu nové domy, které teď vyjeli z výroby a jsou novinkou na trhu, ale i použité domy, které jsou stále v dobrém stavu a za zlomek ceny. Vždy však záleží na to, jaký dům se Vám bude líbit, kolik chcete užitkové plochy a kolik do něho hodláte investovat. Ovšem i nové mobilní domy, které jsou nádherná na pohled a mají perfektní vnitřní prostot, nestojí moc. Tudíž, si je může dovolit každý, kdo patří do střední třídy a níž. Domy si můžete prohlédnout i na pobočkách a to v Brně, Hradci Králové, či Praze.

Pokud tedy sháníte levné bydlení, které budete mít bez složitého papírování na úřadech, tak zvolte mobilní dům. Zaručeně nebudete litovat a budete si cítit stejně, jak kdybyste bydleli v cihlovém domě.