Site Loader

Pojďme si říct, že jste dříve nepotřebovali a ani jste nechtěli nějaké karty výhod do různých obchodů, ať už to byly velké supermarkety či nějaké menší obchody. Nikdo se o to nezajímal, ale postupem času se k nám tyto karty dostali a lidé si jich začali všímat. Po kartách výhod u potravinových obchodů, se tyto karty dostaly až k oblečení, kuchyňských potřebám, nábytku, drogerií atd. A nyní je využívá pomalu každý, hlavně mladší lidé. Často se pak stávalo, že jste museli požádat o novou kartu výhod, protože předchozí typ zrušili, museli jste se třeba znovu zaregistrovat. Někdo to k životu nepotřebuje dodnes, jiní to využívají pomalu každý den. Máte i vy nějaké karty výhod?

mobil

Postupem času lidé začali používat více mobily, více se rozmohly kdejaké aplikace a hlavně data. A tak se firmy rozhodly, že nebudete muset nosit karty výhod u sebe (a nebudete je tak zapomínat), ale budete je mít hned u sebe v mobilu, protože bez mobilu nevyleze už skoro nikdo. Jaké obchody to tak mají a jsou tam vůbec nějaké výhody? My vlastníme doma kartu výhod od Penny. Ta vám umožní mít určité věci levnější než ti, kteří kartu nemají nebo při sbírání bodů máte i levnější danou věc, na kterou body sbíráte. Ale to je vše. Často se vás zeptají, zda máte jejich kartu například v Lidlu, Tescu, Kauflandu, Albertu a v mnoha dalších prodejnách.

mobil

Také vlastníme kartu výhod v DM drogerii. Ta se za mě vyplatí více než nějaké supermarkety. Každým nákupem vám na kartě naskáčou body a po nasbírání určitého počtu bodů můžete mít třeba 100 Kč slevu na nákup a najdete tam i jiné výhody. Nebo můžete mít kartu výhod do obchodu s oblečením, se kterou tedy zkušenosti nemám. Ale dokonce máte i kartu výhod na čerpacích stanicích. Za každé natankování dostanete počet bodů, a pak můžete dostat kávu či nějaký zákusek zdarma nebo i slevu na další tankování. Za mě je to taky dobrá karta výhod.

A všechny tyto karty můžete mít i v mobilu díky jednotlivým aplikacím daných obchodů nebo i v aplikace, kde můžete mít všechny karty najednou, kde to pak ukážete prodavačce a ta vám to naskenuje jako klasickou kartu z dřívějších dob.