Site Loader

Kam budu v plavkách chodit?

Otázka,  kterou si musíte položit jako první. Důležitý je důvod nákupu. Chci chodit do krytého plaveckého bazénu za účelem vylepšení kondice, chci se celý den válet na pláži, chci si jít po práci na zahradě zaplavat do rybníka? Pečlivě promyslete, kam plavky vezmete, protože si je přece nechcete na sebe vzít jen jednou!
dívka v bikinách.jpg

Sportovní plavky

Sportovní plavky doporučujeme všem vodním živlům a sportovkyním. Nemusíte si hlídat, jestli Vám někde,,něco neleze”, nemusíte se strachovat o svůj komfort. Sportovní plavky se dnes prodávají i ve dvoudílných variantách, takže se nemusíte strachovat, že se budete muset soukat do jednodílných, pro některé ženy naprosto neatraktivních, jednodílných plavek.

Crop top plavky

Plavky vhodné pro ženy s větším poprsím, opticky totiž jejich ňadra zmenší. Spoustě ženám, které jsou svým poprsím stresovány, tak umožní příjemný pobyt na pláži. Nejsou však vhodné k dlouhodobému opalování.

Halter neck plavky s brazilkami

Pokud se chcete vyloženě jen opalovat, zvolte plavky, které pokrývají co nejmenší plochu Vašeho těla. Jsou jimi typicky trojúhelníčkové bikiny s brazilkami. Tady buďte ale opatrné! Jakýkoliv rychlý pohyb nebo sport těmto plavkám umožňuje odkrýt i to, co by mělo být navždy skryto!
puntíkaté věci.jpg

Dbejte na kvalitu!

Plavky si rozhodně vždy zkuste, nekupujte na internetu, pokud nevíte, jak daným výrobce čísluje nebo od něj nemáte alespoň jedny plavky doma. Pokud Vám materiál na pohmat nesedí a přijde Vám velmi syntetický, plavky si nekupujte. Přeci jen může po kontaktu s vodou na citlivé pokožce vyrážku a mykózy. Přemýšlejte také na praktičnosti plavek- světlé a bílé plavky se nehodí na písčité pláže! Pokud plánujete plavání jako sportovní rekreaci, doporučujeme do plavek investovat a podívat se po nějakých ve specializovaných sportovních prodejnách.