Site Loader

Ano, tohle je řešení. Řešení pro toho, kdo nepotřebuje ke svému podnikání vůbec žádné prostory. To co dělá za účelem zajištění zisku, dělá z pohodlí domova, auta, lodi. Proč tedy platit za něco co vůbec člověk nepotřebuje? Virtuální kancelář se jako kancelář jen tváří. Ale tváří se dokonale. Dokonce poskytuje služby, které by vám řešila nějaká šikovná sekretářka, jenže mnohonásobně levněji.

Pracujte z domova

S pronájmem virtuální kanceláře nebo se sídlem v Ostravě získáváte souhlas s umístěním sídla vaší společnosti (OVSČ provozovny) na adrese poskytovatele této služby. Tento souhlas je velice důležitým detailem, neboť ze zákona musí mít každá podnikající osoba, právnická i fyzická korespondenční adresu, byť veškerá písemná komunikace s úřady a dnes ve většině případů i obchodní se děje přes datové schránky. Takže s pronájmem virtuálního sídla získáváte v podstatě možnost podnikat dle zákonů ČR a navíc zabijete ještě druhou mouchu z oněch dvou, co zhynou jednou ranou. Tou je určitý kancelářský servis.

Tím mám na mysli to, že vaše poštovní korespondence bude na adrese virtuálního sídla skenována a ukládána do PDF souborů. Tyto soubory vám budou následně zasílány na vaší e-mailovou adresu, takže nepřijdete o nic důležitého. Fyzicky si pak poštu, která je přísně evidována, vyzvednete podle svých možností a nálady.

Korespondce je zajištěna

Další výhodou virtuální sídla je možnost využívat, velice krásné a příjemné, konferenční místnosti ke svým obchodním schůzkám, nebo pro jednání s úřady. Takže když vám přijde kontrola z Finančního úřadu, můžete jednat na neutrální půdě a nemusíte sledovat jeho pracovníka, jak očima šmejdí po vaší kanceláři a posuzují jak na tom vaše firma ve skutečnosti je. Cena pronájmu není nikterak závratná. Dá se říci, že se jedná jen o pár stovek měsíčně. Cena se odvíjí od doby, na kterou si virtuální kancelář pronajímáte. Čím déle, tím je levnější.