Site Loader

Baví vás sport anebo ne? Já si myslím, že jistě mnoho lidí dělá nějaký sport a už vůbec nezáleží na tom, jestli sportujete aktivně nebo se pouze na sport rádi díváte. Já patřím ale k oběma skupinám. Mám totiž ráda, když se mohu v televizi dívat na sport, protože mám velmi ráda tenis. Taky jsem ho zkoušela hrát, ale nedopadlo to nikdy dobře. A nevím proč, ale jednou jsem si říkala, že jsem asi prokletá. Protože já vůbec nemám žádný talent na pohybové aktivity. Takže abych dělala nějaký sport, musel by se stát asi nějaký zázrak. Tohle to vím, protože už i na základní škole jsem měla velké problémy.

Plavete rádi?

A tak jsem si řekla, že je to asi nějaké prokletí anebo osud. Věříte vůbec v nějaký osud? Já jsem nevěřila. Nicméně ale od té doby, co jsem na sport velké nemehlo, tak asi na osud věřím. Nevím, proč by se mi ale někdo mstil, že vy na mě seslal takovou kletbu. Samozřejmě, že si dělám srandu. Já jsem jenom chtěla si udělat srandu z toho, že jsem nemehlo.

Děti se rádi hýbou.

Taky jsem zkoušela jezdit na kolečkových bruslích. A ani vám jistě nemusím říkat, jak to dopadlo. Samozřejmě, že jsem si asi po pěti minutách jízdy zlomila nohu. A musím říct, že to byla strašná bolest. Na tu bolest opravdu nikdy nezapomenu. A jsem ráda, že už to asi nikdy nezažiji, protože kolečkové brusle jsem hodila do sklepa a už je nechci nikdy vidět. Takže raději sportuji tak, že si sednu k televizi a dívám se v televizi na sport. Sport v televizi je taky sport. Nebo vy si myslíte opak? Já jsem už ale na klasický aktivní sport asi zanevřela. Nevím proč, ale nemám na to talent, tak jsem si řekla, že si raději pořídím pejska a budu s ním chodit na procházky. A musím říct, že se mi to velmi vyplatilo. S mými dvěma pejsky chodím denně na dlouhé procházky a někdy si i zaběháme. A možná právě díky pejskům dostanu novou chuť do života a dělat nějaký sport.