Site Loader

Nákup dekorací je buď obrovským vzrušením, nebo nudou. Záleží, jestli jste milovníkem drobností, nebo ne. Co však nakoupit, aby podzimní atmosféra naplnila každého návštěvníka až po okraj?
            Prvním základním bodem, a zároveň podzimním pravidlem, jsou svíčky. Bez svíček nedokážete přežít. Často je najdete v květinářství, ale i v obchodech s domácími potřebami a v supermarketech. Nebojte se hledat i ty vonné. V Globusu například najdete vonné svíčky, které nejen, že vypadají lehce nezvykle, přeci však minimalisticky, ale hlavně váš pokoj provoní lehkým nádechem. Nejedná se tedy o žádné výrazné aroma. Avšak můžete se porozhlédnout po Yankee candle, což je značka s velkou škálou aromat. Často nabízí sezónní druhy.
Svetr a listí
            Nezapomeňte na deku. Pokud se u vás nachází obchod s domácími potřebami dováženými z Německa, máte jistotu kvalitních, příjemných a levných přikrývek. Ty vás totiž zahřejí ve chvíli, kdy je moc teplo pro mikinu, a zároveň zima pro lehké vrstvy. Odpolední sledování filmů pod dekou při pochmurném počasí je přesně to, co vám nabízí všechny reklamy v tomto období. Najdete je i v Kiku.
            Světelné řetězy jsou dekorací nejen pro zimní období. Obzvlášť například obchod Kik nabízí velké množství vánočních řetězů a těch, které nespecifikují žádné roční období. Hodí se pak i k měsícům, které předchází zimě. Nezapomeňte však na baterky, abyste mohli svítit již od prvního dne.
Čaj a kniha
            Móda k těmto měsícům také patří. Každý supermarket a kamenný obchod s módou zaplní svetry a kabáty. Zainvestujte si do kvalitnějších svetrů, které po prvním roce nevyhodíte. Ovšem s módou souvisí například i ponožky. Ozdobné ponožky se v módě rozvinuly před dvěma lety a od té doby je najdete všude. Supermarkety Tesco každým rokem přináší kolekci 4 druhů potisků za poměrně příznivé ceny. Jejich podzimní vzor pak připomíná lesy, sběr hub a barevné listí spadané na zem.