Site Loader

Z pohodlí domova!
Co se dá vše udělat online je až k neuvěření. Od sjednání schůzky po rezervaci místa na úřadu. Stačí mít přístup k internetu, k tomu PC nebo chytrý telefon a můžeme se ponořit do světa online. Nejvíce populární je Online komunikace a PC hry.
Když si zapneme hru, která má multiplayer  – (hra pro více hráčů), tak je jasný, že jinak než přes internet to nepůjde. Navíc Online hry se stávají velmi populárními. Lidé už nebaví si hrát tolik sám single – (samotný), když je tu možnost hrát s kamarádem tak proč ne. Navíc ve dvou se to lépe táhne a v deseti či víc ani nemluvě. Hrát s kamarády po internetu online a plnit společně úkoly nebo jen tak vést přestřelku proti nepřátelům a vyhrávat, to je to pravé kolektivní potěšení.
Hra online

Dokonce jde ionline recept. Už nemusíme čekat dlouhé fronty na lékařský předpis léků u doktora v plné čekárně, stačí pouhý telefonát a do 24 hodin nejdéle, máte recept v chytrém telefonu. Pak už stačí jenom dojít do lékárny a ukázat SMS s kódem nebo si z odkazu co přišel společně s SMS stáhnout QR kód, který si v lékárně oskenují a je hotovo.
Vyřizování pošty online nebylo nikdy tak ulehčující a snadné jako dnes. I pracovní smlouva dnes běžně chodí E-mailem, což je právě ta zmiňovaná online pošta.
Další příkladné aspekty se týkají online seznamování.
Online seznamkaje dnes dost běžnou věcí. Musíme si však dávat pozor, co ve svém profilu chceme všechno zveřejnit a prozradit o své osobnosti. Jestli zadáme všechny údaje popravdě nebo něco vynecháme, popřípadě zkreslíme. A to věk, výšku, váhu nebo právě bydliště a své pravé jméno.
Konec konců, tohle vše je jen na nás. Bohužel po síti se pohybují i takový lidé, který se nazývají „Stalkeři“ a to není nic příjemného. O nich ale později.
Při tvoření profilu, chce daná stránka o nás dost vědět. Je to proto, aby nám vybrala vhodného partnera na schůzku a seznámení. Anebo je v tom ještě něco jiného? Věřme, že jde pouze o data k seznámení, ale dál. Tak či tak buďme opatrní při sdělování jistých choulostivějších informací.
Není také žádné tajemství, že si hodně lidí na svůj profil nedává pravdivé informace, a proto se stává, že očekáváte úplně jiného člověka na schůzce, než doopravdy přijde. Že si někdo na výšce přidá pár centimetrů nebo na váze pár kilo ubere, není až tak hrozné jako kdyby místo krásné mladé ženy, měl dorazit „starý děda“. To je ale opravdu až ta poslední nejhorší varianta.
Notebook s kávou

Zde jsme si dali pár příkladů, co můžeme dělat online. Je jen na nás, zda tyto služby využijeme a staneme se součástí online světa, do kterého zapadá většina z nás.