Site Loader

Hledáte útulné a příjemné místo k ubytování v hlavním městě? Pak je tu pro vás Penzion v Praze, který vám nabídne přesně to, co hledáte ať už během vaší služební cesty, školení nebo během dovolené. Z místa vašeho ubytování nebudete muset cestovat nikam daleko, a to díky jeho praktické strategické poloze v dosahu metra a dalších spojů městské hromadné dopravy. Ušetříte tak díky tomu spoustu času.

karlův most

Potřebné zázemí a komfort
Náš útulný penzion vám během vašeho pobytu poskytne potřebné zázemí, pohodlí a komfort. Nebudete se muset starat ani o stravování. K vašemu pobytu si můžete připlatit buďto snídani nebo polopenzi. Zarezervovat si můžete jednolůžkový, dvojlůžkový, třílůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj. V pokojích naleznete také potřebné vybavení pro maximální pohodlí při vašem pobytu. Pokoje jsou čisté, útulné a poskytnou vám potřebné zázemí a komfort nejen při krátkodobém, ale také během delšího pobytu v hlavním městě, kdy hledáte místo, kde složit hlavu.

Stravovat se u nás můžete v místní restauraci, která je vám k dispozici i mimo dobu snídaní a večeří. Pokud tak nevíte, kam v hlavním městě zajít na chutný oběd, pak je vám tato restaurace samozřejmě k dispozici. Hned ráno po probuzení na vás budou čekat vydatné snídaně servírované formou bufetu, které vám nabídnou výběr všeho, co byste od kvalitní vydatné snídaně mohli očekávat. K obědu nebo k večeři vás pak čeká menu o dvou chodech, na kterém si určitě pochutnáte.

postel

Náš penzion vám kromě kvalitních a útulných vybavených pokojů přináší také možnost stravování chutným a kvalitním jídlem v restauraci. Tento typ ubytování vám poskytne přesně to, co hledáte při vašem pobytu v hlavním městě.