Site Loader

Zdá se Vám nadpis trochu ujetý? Ráda vysvětlím. Nedávno jsem navštívila jedny internetové stránky, které se zabývaly zajímavým průzkumem. Co muži různých národností očekávají od vzhledu své partnerky. Mohu říci, že to bylo velice rozmanité. Napadlo mě tedy, jak snadno by se dalo docílit toho, aby v každé zemi žily právě jen ty vysněné ženy.

žena po pás v moři
Cestovní kancelář Vašich snů

Co takhle založit takovou agenturu, která by Vás dopravila do místa plného obdivu nad Vašimi křivkami (nebo také rovinami). Pokud jste poněkud plnějších, až by se dalo říci naplněných tvarů, doporučuji rozhodně Columbii, Rumunsko anebo Španělsko. Jestliže Vám příroda nadělila několika iksová prsa, kupte si v naší agentuře letenku do Venezuely. Budete obletována zástupy mužů.


Nezoufejte, vyhovíme všem

Pokud jste naopak typem, zdárně se převlékajícím za bičem, aniž by bylo cokoliv vidět, je vaší cílovou destinací Čína. (Ještě, že už nepreferují nohy značka lotosový květ). Dámy širších boků mohou se vztyčenou hlavu do Egypta a ty, co jsou v opačné pozici, poletí na opačnou stranu. Jejich zemí je slunná Itálie. A pak je ještě jedna kategorie žen, u které jsem dlouho váhala, kam bych její představitelky mohla poslat. Jsou to ženy, které v touze po dokonalostizkouší jednu dietu za druhou.

Samozřejmě všechny naprosto fungující a osvědčené. U nich většinou vzniká tzv. jojo efekt. A už jsem na to přišla. Jsou to dámy kosmopolitní, které si pořídí permanentní letenku a vycestují podle toho, co jim ubylo anebo naopak narostlo. Říkáte si, že je to celé přitažené za vlasy? Asi máte pravdu.
krajina pyramidy

Jaký je ideál krásy?

Mohu s čistým svědomím říci, že žádný. Alespoňne žádný univerzální. To jen my, ženy, se pachtíme za nějakými mírami, které jsou absolutněnesmyslné. Ale pánové, jestli je některý z Vás právěna přijmu. Sáhněte si do svědomí, nechováte se s těmi centimetry někdy stejněpošetile?