Site Loader

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy jeho osobní automobil zkrátka nestačí. V takovém případě není nic lepšího, než si nějaké větší auto pronajmout. Brno půjčovna dodávek, se přímo zabývá půjčováním větších vozů a nabídne Vám dostatečně velký výběr dodávek.

Na výběr budete mít menší automobily a velké dodávky, ze kterých si zaručeně vybere každý z Vás. U všech vozů jsou vypsané základní informace, které byste měli vědět a které se Vám budou zaručeně hodit. Informace se týkají nosnosti vozidla, ceny za pronájem, ale také kapacita a počet palet, které se do automobilu vlezou. Mimo to jsou u dodávek napsány rozměry a druh motoru. Mezi další výhody také patří informace, zda je automobil vybavený klimatizací, či tempomatem. Samozřejmostí jsou zde také dodávky s chladicím boxem, které mají záznam o teplotě včetně tisku. Všechny vozidla, které firma nabízí, spadají do kategorie řidičského průkazu B.

Dodávka (2)

Mezi další služby, které jsou k dodávkám nabízeny, patří dálniční známka pro Českou republiku a neomezené kilometry, které lze v pronajatém vozu najet. V případě odcizení nemusíte mít strach, vozy jsou vybaveny GPS zabezpečením, takže se lehce dohledají. Samozřejmostí je také povinné a havarijní pojištění pro Českou republiku i Evropu. V případě stěhování si také můžete bezplatně zapůjčit stěhovací techniku, kterou zaručeně využijete při stěhovaní nábytku. Při dlouhodobém pronájmu je možnost domluvit si individuální nabídku služeb.

Dodávka (2)

Pokud jste se tedy dostali do nesnází a nutně potřebujete dodávku k převozu materiálu, či za jiným důvodem, oslovte tuto firmu. Stačí pouze vyplnit jednoduchý rezervační systém, do kterého vyplníte datum pronájmu a vrácení vozu. Poté už jen vybere vůz a skočí Vám předběžná cena vozu. Proto neváhejte a rezervujte si dodávku už nyní. Zaručeně nebudete litovat a využijete tyto služby i do budoucna.