Site Loader

Dentální hygiena a starání se o chrup bývá jednou z nejzanedbávanějších věcí u mnoha lidí. Spousty jedinců na svoje zuby nedbají a následně musí platit ohromně vysoké částky, aby si svůj úsměv dali co nejrychleji a co možná nejlépe zase do pořádku. Zuby nemusí být špatné jen nedbalou péčí o ně, ale také různými vadami, které bohužel neovlivníme ani dokonalým čištěním dvakrát denně. Nejčastější vadou, která u zubů bývá je, že jsou křivé, nebo mezi nimi vznikli větší mezery. Dále nám zuby také ovlivňují, jak máme vysunutou čelist. Většina těchto problémů má ovšem řešení.

images (1)

Rovnátka jsou řešení

Tím řešením bývají rovnátka, které můžou pomoci jak s nepěkným úsměvem, tak s vývojovou vadou, která se týká našeho žvýkacího ústrojí. Nejvíce lidí, kteří tuto pomůcku, která se dává buď takzvaně na pevno a nosí se nějaký ten měsíc či rok, nebo existují rovnátka, které si dáte pouze na noc. Nejrozšířenější skupinou lidí, kteří rovnátka nosí jsou samozřejmě děti a dospívající mládež. V posledních letech ovšem i dospěl investují do zkrášlení svých zubů peníze a nechávají si tento aparát udělat taky. Dříve byli rovnátka opravdu velice drahou záležitostí a bohužel pojišťovny je neproplácejí, což platí do dnešního dne.

barevnerovnatka2

Pokud si nevíte rady, kam zajít a nechat si poradit, vyzkoušejte rovnátka Praha. Tahle specializovaná zubní ordinace Vám pomůže s napravením Vašeho úsměvu a dovede jej k dokonalosti. Děti určitě ocení možnost barevných rovnátek, kde si při každé kontrole barvy mohou měnit. Naopak dospělí budou zase rádi za rovnátka neviditelná, která slouží naprosto stejně jako ta klasická ovšem s tou výhodou, že opravdu nejdou vůbec vidět a nejsou fixní. Ceny za služby, které ordinace poskytuje, jsou více než přijatelné a rozhodně se nemusíte bát, že by Vás rovnátka měli zruinovat. Takže pokud Vás trápí jak vypadají Vaše zuby a chcete změnu, určitě neváhejte a vyzkoušejte rovnátka, které dokonale změní Vaši image k lepšímu.