Site Loader

Taky máte někdy pocit, že vás člověk, kterému jste napsali, ignoruje? Vidíte jej online, ale nezobrazuje si daný člověk vaše zprávy? Vše je to tím, že i přesto, že daný člověk svítí online, online být nemusí. Občas se stává, že člověk svítí online, ale může dělat zcela něco jiného.

Něco takového se může někomu jevit zvláštní, ale je tomu tak.

Stalo se vám někdy, že jste v noci nemohli spát, přihlásili jste se na nějakou sociální síť a viděli, že je online vaše kamarádka nebo kamarád a vy jste se mu rozhodli napsat, ale on vám neodepsal? Je to tím, že daný člověk může spát a jen svítit online.

telefon a muž

Něco takového může být způsobeno tím, že si člověk nechal zapnutá data nebo wi – fi. Těch důvodů může být více. Nebuďte proto zklamaní z toho, že vám daný člověk, kterému jste napsali, neodepisuje. Je možné, že ani neví o tom, že jste mu napsali. Jistě vám odepíše, jakmile se dostane na svůj telefon a to ať už dělá cokoliv.

telefonní aplikace

Bohužel občas se s takovou situací může setkat každý z nás. Některé může něco takového znepokojovat a to zejména, pokud měli někdy problém s tím, že byl jejich účet napaden. Pokud takovému člověku řeknete, že v nějakou dobu svítil online a on si bude 100% jistý, že v tu dobu dělal něco úplně jiného, může z toho být ve stresu. V takovém případě byste daného člověka měli uklidnit, protože se něco takového, jako je to, že člověk svítí online, stává běžně.

Pokud máte obavy, že vám někdo na váš účet chodí, i když je možné, že je tomu úplně jinak, můžete si nastavit zabezpečení, které lze nastavit velmi jednoduše. Než se přihlásíte na danou síť, přijde vám na váš mobilní telefon upozornění nebo SMS, přes což udělíte potvrzení, že se jedná opravdu o vás.

Dá se to snadno nastavit. Je ale potřeba si s tím pohrát. Pokud byste nevěděli jak, jistě se najde někdo, kdo vám ukáže, jak na to.