Site Loader

Dnešní téma máme na téma muži. Každý si myslí, že muž je špatný a hlavně, že využije a zahodí. Jenomže zkoušeli jste trochu přemýšlet, že takový muži sice jsou, ale jsou takové i ženy? Ano, jsou. A ať si to každá, žena připustí, protože tomu tak je.

Je vícero druhů mužů jako je vícero žen. Dnes si máte, ale číst o mužích. Popíšu vám několik příběhů různých mužů.

 

Máme tu Jakuba. Je otec svého syna Daniela. Jeho žena pracuje doma, protože tvrdí, že ženská patří do domácnosti. Jeho žena Amélie je nešťastná, protože Jakub neustále odjíždí na služební cesty. Není doma na oběd, na večeři a ani moc na svátky. Dokonce nenakupuje ani vánoční dárky pro svou milou a posílá svou sekretářku to vše nakupovat. Co každý rok dostává? Každý rok svetr v jiné barvě. A co je na tomto muži špatně a správně? Špatné je to, že zanedbává svou rodinu a měl by se postarat udělat si čas a dobré je to, že se snaží zabezpečit rodinu, aby si mohli dopřát co budou chtít.  

miminko

Dále tu máme Petra. Petr nemá ani jedno dítě a žije sám. Už několik let hledá svou spřízněnou duši na tinderu. Ale proč se mu stále nedaří někoho najít? Možná tím, že je hodný a chytrý. A to moc ženský neosloví. Co si budeme povídat my ženy, že? Petr je na tinderu už 2 roky a měl asi 20x rande. A ptáte se, jestli někoho našel?

seznamka

 

A poslední muž je Michal. Tento muž je vážně kouzelný, sympatický, kreativní a hlavně starostlivý. Má skoro rok přítelkyni, a dokonce spolu i bydlí. Nedávno si pořídili kočku a jejich vztah je naplněn láskou. Michal se snaží vydělávat co nejvíce peněz, a hlavně se snaží zdokonalovat, aby v budoucnu zabezpečil rodinu.

A ptáte se, jak to s těmito třemi muži dopadlo? Co si myslíte?

 Jakub se vzpamatoval a začal se více věnovat své rodině. Naučil se své ženě nakupovat dárky, a hlavně učí svého synka surfovat.

Petr si našel slečnu, která má stejné pochopení jako má on. Stejná vysoká škola a potkali ve stejném zaměstnání, když mu slečna sebrala taxík, co si on zavolal. Teď se tomu smějí. Jinak je už ve 3 měsíci těhotenství.

A co Michal? Žije stále ten stejný život, ale z nějakými změnami. V práci ho povýšili, měl svatbu se svou ženou, a hlavně je čerstvý tatínek malé princezny Natálky.