Site Loader

Na čem si dáváte vy nejvíce záležet? Je opravdu mnoho typů a způsobu, jak člověk žije a na čem si dává záležet. Někdo si dává třeba záležet na svém vzhledu. Opravdu nevím, jak bych tohle popsala. Nezdá se vám to trošku povrchní? Že si někdo zakládá pouze na svém vzhledu? Jen Jenomže ty jsou ale takové práce, kde na vzhledu opravdu záleží. Tak třeba například nějaká fotomodelka nebo herečka. V takových případech opravdu záleží na tom, jak člověk vypadá a já se tomu nedivím. A tady opravdu není nic na tom špatného. A když se člověk rozhodne pro nějakou práci, tak tomu taky musí samozřejmě odpovídat. Jinak by to nešlo. Je přeci samozřejmě jasné, že chirurg musím být šikovný a nesmí se mu klepat ruce anebo nesmí být slepý.

Učení mě moc baví.

Tady na tom opravdu hodně záleží. Ovšem někomu opravdu hodně záleží taky na vzdělání. Například mě opravdu hodně záleží na vzdělání. Sice jsem vysokou školu neudělala, protože jsem nebyla zase tak moc chytrá, ale mám dvě střední školy s maturitou. Takže se můžu alespoň pochlubit dvěma maturitními vysvědčeními a dvěma kurzy. Mám anglický a italský kurz.

Vzdělání je důležité.

A vzdělání je pro mě velmi důležité. A nyní mám syna a ten umí krásně v pěti letech počítat. Takže si myslím, že investice do vzdělání je opravdu perfektní a opravdu se vám vrátí. Protože čím lepší vzdělání máte, tak tím můžete mít potom lepší zaměstnání a taky samozřejmě potom i více peněz. Záleží ale pouze opravdu jenom na vás, jak se k životu postavíte. A co je pro vás priorita? A co je pro vás opravdu moc důležité? Je jasné, že všechno se bude lišit, že žádný člověk není úplně stejný a totožný. Jsou různé názory a taky přednosti a myslím, že všichni to musí tolerovat a brát v potaz. Myslím si, že každý člověk si zaslouží úctu a respekt, i když nemá tak moc dobré vzdělání. A takový člověk zase může vynikat ve sportu nebo zpěvu.