Site Loader

Jste ten typ ženy, která chce mít doma vše v pořádku, zvládáte to v klidu sama nebo vám pomáhají vaši členové domácnosti? Možná před svátky, ať velikonočními nebo vánočními, byste si mohla ušetřit více času pro své blízké.

V dnešní době i poblíž malých obcí a vesniček se dá najít firma, která vám dokáže nabídnout pomoc s velkým nebo i s malým úklidem vašeho bytu nebo rodinného domu. Tak jak si i firmy zajišťují větší úklid svých prostor, tak to můžete mít i vy.

úklidová služba

 A nemusí to stát moc peněz. Samozřejmě záleží, co přesně potřebujete uklidit. I když se vše zdražuje, tyto úklidové služby jsou převážně cenově dostupné. Ceny za úklid se pohybují přibližně od 80,- Kč do 350,- Kč za hodinu, podle toho, co vše a kolik toho potřebujete. Některé firmy vám nabídnou ceny nejenom podle počtu hodin, ale i velikosti bytu nebo počtu místností.

Když o této službě budete přemýšlet a rozhodnete se ji využít, stačí, když si na internetu vyhledáte úklidové služby v blízkosti vašeho bydliště. Pokud si firmu vyberete, firma s dobrou pověstí bude mít na svých stránkách i recenze o kvalitě služeb a doporučení. Převážně většina těchto firem mají i pojištění úklidu a hlavně mají tyto pomocnice prověřeny v rámci bezpečnosti. Například když by vám pomocnice něco rozbila nebo zničila.)

Podle toho, co vám firma nabízí, se můžete rozhodnout a včas si jejich službu zarezervovat.

Co vám tyto úklidové firmy mohou nabídnout – malý výčet služeb:


·         úklid domácnosti (jednorázově i dlouhodobě)


·         mytí oken


·         vyčištění koberců a čalounění na sedačkách


·         žehlení prádla (u vás doma nebo vám prádlo odvezou a dovezou vyžehlené)


·         hlídání ä péče o dítě/děti (i v noci)


·         pomoc seniorům (úklid, nákup, péče)

pomocnice na úklid
Pokud máte starší rodiče, a vy nemáte čas jím v jejich domácnosti pomoct s úklidem, toto je jedna z možností, jak jim pomoci a udělat před svátky radost.