Site Loader

Sice je ještě únor a děti se pozvolna vracejí do škol, ale, milí rodiče, už abyste přemýšleli, jak budou vaše děti trávit volný čas o prázdninách. V posledním čase měly prázdniny dobře půl roku, ale sami moc dobře víte, že učení bylo mučení. A na jazykovém táboru o mučení v žádném případě nemůžeme hovořit. A o jednom z jazykových táborů v čr bude právě řeč.

anglická vlajka

A přiznejme si, učení po internetu, co naše děti zažily, nebylo vždy to pravé. Obzvláště malé děti bylo těžké u obrazovky počítače udržet, natož ty větší. Puberťáci stávkovali anebo předstírali, že se učí a najednou vidíte ty nedostatky ve vědomostech a mezery v anglickém jazyce se velmi těžko dohánějí. Proto je tu pro vaše potomky jedinečná šance alespoň část vědomostí dohnat praxí na tematicky založeném jazykovém táboře, kde se budou angličtině věnovat průběžně celý den. Tábor je určen pro děti od sedmi do sedmnácti let, a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé anebo i pro děti, které potřebují konverzovat, ale nemají s kým.

anglická muzika

Provázejí je kvalifikovaní lektoři či rodilí mluvčí, jimž je angličtina naprosto vlastní. Naši kolegové jsou učitelé z jazykových škol i cestovatelé, kteří dětem dokážou přiblížit Anglii i z vlastní zkušenosti a nabídnou zážitky, po kterých děti přímo baží.

Nabízíme dětem dvanáctidenní turnusové pobyty a vám dvanáct dnů odpočinku, protože o vaše děti se zodpovědně postaráme, a navíc jejich čas naplníme nejen učením angličtiny, ale i spoustou her, zábavy i radosti. U nás se budou věnovat zážitkové angličtině, která je vtáhne, že ani nepoznají, že se vlastně učí. Během dne konverzujeme, učíme se a procvičujeme nová slovíčka, ale zároveň prokládáme program dětskými společnými hrami.

Program pro děti je vskutku nabitý tak, že se děti nebudou mít čas absolutně nudit. Výuku kombinujeme se zábavou, abychom děti neodrazovaly od toho, proč přijely na jazykový tábor.

Nabízíme i nadstandardní stravu – jestliže je pro vaše dítko vhodná bezlepková strava, není to pro naše kuchaře žádný problém. Jen vás prosíme, abyste tento požadavek uvedli do přihlášky.