Site Loader

Milujete všechny aktivity, které vám dokážou přinést odreagování, napětí, zdravé soupeření, ale i zábavu, při které se dostatečně zasmějete? V tom případě byste si měli na seznam připsat i návštěvu laser game Praha https://www.lazerfunpraha.cz a zúčastnit se hry s laserovou zbraní, která nemá konkurenci. Je to jediná hra se zbraní v ruce, která je bezpečná, nepřivodí vám žádné zranění ani bolest a získáte od ní všechno, co od perfektní hry požadujete – odpočinek, adrenalin, ale i chvíle plné veselých situací.IMG_8123

Výbava, která je nezbytná

Vaším úkolem bude najít několik stejně nadšených lidí jako vy a sestavit si tým, se kterým se do hry můžete pustit naplno. Na začátku hry dostanete laserovou zbraň, ze které budou v průběhu vaší hry vycházet pouze laserové paprsky. Ty při správném míření zachytí pouze speciální vesta, kterou budete mít po celou dobu hry na sobě.
Hra pro vás končí v okamžiku, kdy budete zasaženi na všech místech, a tedy v oblasti ramen, hrudi a na zádech.

Pořádně se zapotíte

I když v pravidlech nestojí, že je nutné mít dobrou fyzickou kondici, počítejte předem s tím, že se při hře pekelně zapotíte. Nejen díky vzrušení, které vás bude doprovázet od začátku až do konce, ale i díky pohybu, kdy se budete přemísťovat z místa na místo do doby, než se hra ukončí.
Jestli chcete být na hru dokonale připraveni, vezměte si s sebou i náhradní oblečení nebo alespoň tričko, které nepochybně zapotíte.skupina-mensi

Hry probíhají v arénách

V Lazerfun se můžete setkat s nabídkou 11 her a 2 arén, ve kterých si jich můžete zahrát. Hry se od sebe liší i svou náročností a vybírat můžete z úrovně hráčů – začátečník, pokročilý nebo profík. Čekají na vás 2 arény, jakými jsou Labyrint a Aztécké chrámy. V Labyrintu vás nemine velký prostor, dokonalé bludiště a neonové osvětlení. Předností Aztéckých chrámů je venkovní prostor a více úkrytů, ze kterých budete moct střílet na soupeře.
Vyberte si jednu hru a arénu a rezervujete si termín ještě dnes, abyste se nenechali připravit o zábavu, která vás uspokojí díky tomu, jak je výjimečná.